Služby

Profesionální přístup a Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou. Výsledkem naší práce je pokojený zákazník, který přenechal veškerou starost o své daně a účetnictví nám. Nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.

Daně, poradenství

Svěřte se do rukou daňových odborníků, kteří Vám nabízejí svoje zkušenosti a znalosti v plné šíři daňové soustavy. Neustále se vzděláváme, sledujeme soudní judikáty a činnost kontrolních úřadů v jiných případech, neopomínáme ani evropskou legislativu u harmonizovaných daní.

Účetnictví a daňová evidence

Jsme připraveni Vám poskytnout plný servis v oblasti účetní problematiky, stejně jako v dalších oblastech informačního systému Vaší společnosti. Můžete si od nás nechat vést účetnictví či daňovou evidenci, nebo vám můžeme kontrolovat práci vašeho vlastního účetnictví. Jako daňoví poradci máme zkoušku též z metodiky účetnictví, navíc vnímáme i následný dopad do daní, proto se jedná o ideální spojení.

Mzdy

Malým a středním firmám zpracováváme mzdy již od počátku existence naší kanceláře od roku 1994, poskytujeme i základní orientaci v oblasti pracovního práva. Mzdy mohou být součástí komplexní služby, nebo samostatnou službou pro klienta. Nabízíme vedení mezd a pomoc v personalistice s velice důležitým vhledem do daní, neboť cílem každého podnikatele či firmy je vytěžit ze svých povinností maximum.